Poszukiwania zaginionej

poszukiwania zaginionej barbary

Policjanci poszukują zaginionej 34-letniej Barbary Skierawskiej. Kobieta ostatni raz widziana była w Siemianowicach, gdzie odwiedziła swoją matkę. Od tego momentu, a był to listopad ubiegłego roku, 34-latka nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną, jak również nie wróciła do poprzedniego miejsca zamieszkania. Każdy, kto widział zaginioną albo może posiadać informacje dotyczące miejsca jej aktualnego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

34-letnia Barbara Skwierawska ma 154 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, gęste, ciemny brąz, oczy koloru zielonego, nos mały, szeroki, uszy małe, przylegające, uzębienie pełne. Cechą charakterystyczną kobiety jest męski chód, istnieje duże prawdopodobieństwo, że kuleje na jedną nogę.

Każdy kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej bądź osób, z którymi może ona być, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siemianowicach Śląskich 32 35 96 255 bądź 201 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Kontakt można nawiązać również z funkcjonariuszem zajmującym się poszukiwaniami osób -w siemianowickiej komendzie jest nim mł.asp. Robert Gradek, do którego można wysłac maila na adres robert.gradek@siemianowice.ka.policja.gov.pl

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika