Kto porwał Daisy Mason? [Książka tygodnia]

kto porwał daisy mason

Podczas imprezy urodzinowej znika niezauważalnie ośmioletnia Daisy. Nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy ktoś ją porwał, czy może sama postanowiła uciec. Sytuacja jest bardziej niż niepewna. Czy dziewczynka w ogóle żyje i kto mógł przyczynić się do jej zniknięcia? Na to pytanie stara się znaleźć odpowiedź detektyw Fawley oraz sam czytelnik.

Na światło dzienne wychodzą mroczne sekrety całej rodziny, ale kto i w jaki sposób mógł skrzywdzić dziecko? I czy na pewno to ktoś z kręgu bliskich? Zamieszanie wokół bohaterów i czas, który odgrywa najważniejszą rolę w poszukiwaniu wszystkich zaginionych, wywołuje u czytelnika ogrom emocji. Jak ta tajemnicza zagadka się rozwiąże? Czy będziemy w stanie sami znaleźć oprawcę, a koniec okaże się potwierdzeniem naszej tezy? Tego życzymy, chociaż koniec tej historii naprawdę zaskoczy.

Książka idealna dla fanów kryminałów i thrillerów, którzy szukają historii, w której mogą uczestniczyć i sprawdzić swoje przeczucia. Bardzo serdecznie polecamy tą inspirującą, emocjonującą opowieść.

Aleksandra Broda

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika