Morze emocji [Książka tygodnia]

ksiazka_tygodnia Srebrne skrzydła

„Srebrne skrzydła” autorki powieści kryminalnych Camilli Läckberg, to nowość wśród propozycji książkowych, coś dla tych, którzy uwielbiają podążać za dopiero co wydanymi książkami, ale też dla tych, którzy cenią nie tylko kryminalna fabułę.

Lektura nie jest przeznaczona tylko dla kobiet, ale to właśnie one odczytają drugie dno powieści. Oto bowiem mamy z jednej strony do czynienia z naprawdę dobrze napisanym thrillerem psychologicznym, z drugiej zaś w fabułę wpleciono treści o kobietach, które czują się niepewnie, jeśli chodzi o zakończenie nieszczęśliwego związku lub mają problemy życiowe, z którymi sobie nie radzą.

Głównej bohaterce udaje się wyrwać z toksycznego związku. Jej życie nabiera barw. Były partner siedzi w więzieniu, a ona czuje wewnętrzną siłę i ma wielkie marzenia. Niestety po szczęśliwych, wolnych dniach, znów spadają na nią kłopoty. Tym razem ktoś skrupulatnie próbuje przerwać jej karierę i zaszkodzić jej rodzinie. Robi to w sposób perfidny i niszczący. Czy głównej bohaterce uda się mu przeciwstawić?

O niezwykłej mocy przyjaźni. O sile kobiet, które postanowiły zawalczyć o swoje lepsze jutro. Thriller psychologiczny, który wciągnie do szpiku kości i wywoła morze emocji. Polecamy serdecznie.

Aleksandra Broda

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika