Zbudujmy ogród deszczowy w Siemianowicach Śląskich

zbudujmy-ogrod-deszczowy-w-siemianowicach-slaskich
(zdjęcie ilustracyjne / arch. organizatora)

„Siemianowickie Geranium” zaprasza do udziału w tworzeniu zielonej przestrzeni, która zatrzymuje wodę deszczową, wspiera bioróżnorodność i upiększy nasze miasto – pierwszego przydrożnego ogrodu deszczowego.

Z zaproszenia do tworzenia w ramach wydarzenia pn. „Klimatyczne spotkanie – ogród przy drodze” mogą skorzystać dorośli, dzieci i młodzież.

Warto ubrać się stosownie do prac ogrodniczych, można przynieś swoje grabki i łopatki, przydać się także taczka i wiaderka, ale przede wszystkim trzeba zabrać ze sobą dobry humor i chęć do działania, by wspólnie stworzyć zieloną przestrzeń dostępną dla wszystkich.

Kiedy: piątek, 29.08.2025 r. godz. 12:00

Gdzie: ul. Domina 9 przy sklepie Żabka w Siemianowicach Śląskich.

(WIT UM)

C:\Users\aspik\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Plakat-Budujemy-Ogrod-Deszczowy-29sierpnia-724x1024.jpg

Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego portalu