Zbudujmy ogród deszczowy w Siemianowicach Śląskich
„Siemianowickie Geranium” zaprasza do udziału w tworzeniu zielonej przestrzeni, która zatrzymuje wodę deszczową, wspiera bioróżnorodność i upiększy nasze miasto – pierwszego przydrożnego ogrodu deszczowego.
Z zaproszenia do tworzenia w ramach wydarzenia pn. „Klimatyczne spotkanie – ogród przy drodze” mogą skorzystać dorośli, dzieci i młodzież.
Warto ubrać się stosownie do prac ogrodniczych, można przynieś swoje grabki i łopatki, przydać się także taczka i wiaderka, ale przede wszystkim trzeba zabrać ze sobą dobry humor i chęć do działania, by wspólnie stworzyć zieloną przestrzeń dostępną dla wszystkich.
Kiedy: piątek, 29.08.2025 r. godz. 12:00
Gdzie: ul. Domina 9 przy sklepie Żabka w Siemianowicach Śląskich.
(WIT UM)

