Zaproszenia zapowiedzi

Zaproszenia zapowiedzi

Spotkanie z cyklu „Cudze chwalicie” w SCK – Zameczek

Siemianowickie Centrum Kultury – Zameczek zaprasza w środę 28 października o godz. 17.00 na spotkanie z cyklu „Cudze chwalicie…”. Tym razem zapraszamy, by usłyszeć opowieść o miłości zaklętej w kamieniu. W 1876 niedaleko starego zamku Guido Henckel von Donnersmarck wybudował jako prezent dla swojej żony Blanki de Paiva – nową rezydencję w stylu Ludwika XIII zwaną popularnie „Małym Wersalem”. Pałac zaprojektował Hector Lefuel (nadworny budowniczy Napoleona III). Wstęp na spotkanie jest bezpłatny (wejściówki można odbierać w SCK – Zameczek od 12.10.2020). Ilość miejsc ograniczona

Ludzie z pasją

SCK – Willa Fitznera zaprasza na spotkanie z cyklu „Ludzie z pasją”. O Violetcie Villas, jej karierze, a także o ciekawostkach z życia piosenkarki opowie Artur Bauc.

Zapraszamy 29 października o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Popołudnie z muzyką przy kawie

Siemianowickie Centrum Kultury – Willa Fitznera zaprasza w każdy piątek w godzinach 16.00-19.00 na Fitzner Cafe czyli klimatyczne popołudnie przy aromatycznej kawie i muzyce na żywo, prezentowanej przez siemianowickiego artystę – Bohdana Wantułę.

Bilety w cenie 5 złotych do nabycia w kasach SCK, on-line na www.bilety.siemck.pl oraz w Willi Fitznera przed imprezą

Śpiewać każdy może

SCK Willa Fitznera zaprasza na karaoke w piątek 30 października o godzinie 19:30. Można spróbować swe umiejętności wokalne w miłej, przyjaznej atmosferze. Wstęp wolny.

UWAGA!

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju tzw. „czerwonej strefy” i możliwością zapełnienia jedynie 25% widowni, na spotkanie z cyklu „Ludzie z pasją” limit miejsc w Willi Fitznera wynosi 20, w SCK Zameczek – 30.

Obowiązuje zakrywanie twarzy maseczkami lub przyłbicami.

Jeśli sytuacja epidemiczna do czasu imprezy zmieni się, liczba miejsc może zostać zwiększona. 

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika