Zaproszenia zapowiedzi

4 września siemianowice amfiteatr gwiazda wieczoru – OBERSCHLESIEN

Wernisaż u Fitznera

Siemianowickie Centrum Kultury – Willa Fitznera zaprasza na kolejny wernisaż Grupy Artystycznej „LAURA”.Grupa Artystyczna powstała jesienią 2014 roku znajdując swą siedzibę w XIX-to wiecznej Willi Fitznera. Obecnie LAURA skupia kilkanaście osób związanych z Siemianowicami. Są to artyści amatorzy reprezentujący malarstwo, rzeźbę, fotografikę i inne formy sztuki użytkowej wzbogacanej dodatkowo o poezję i muzykę. Wernisaż odbędzie się 3 września o godzinie 18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Ciężkie brzmienia w Parku Tradycji

W piątek 4 września fanów ostrego grania zapraszamy na koncert ROCK NOC. Od godziny 19.00 na scenie amfiteatru wystąpią zespoły Bulwers oraz gwiazda wieczoru – OBERSCHLESIEN. Bilety w cenie 20 złotych są do nabycia w kasach SCK i on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=1801 Będą też dostępne przed koncertem w kasie amfiteatru.

Piknik na Sporciku

Zarząd klubu Futsal Club 2016 Siemianowice Śląskie serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego Miasta na „Piknik na Sporciku”, który odbędzie się w piatek (4 września) o godzinie 17:00 na boisku wielofunkcyjnym „Sporcik” (ul. Śniadeckiego 11).

Piknik ma na celu rozpowszechnienie futsalu, piłki nożnej i zachęcenia dzieci oraz rodziców do rodzinnego uprawiania sportu jak i prowadzenia zdrowego trybu w życiu codziennym.

Piknik Country

W niedzielę 5 września od godziny 18.00 w amfiteatrze w Parku Miejskim odbędzie się PIKNIK COUNTRY. Wystąpią Alicja Boncol & Koalicja oraz Mariusz Kalaga z zespołem. Wstęp bezpłatny.

Jest w orkiestrach dętych jakaś siła….

W niedzielę (6 września) o godzinie 17.00 w amfiteatrze wystąpi Górnicza Orkiestra Dęta Bytom z koncertem pt. „Muzyka świata”. Będzie to koncert charytatywny, podczas którego Fundacja Moc Pomocy przeprowadzi zbiórkę publiczną na rzecz rehabilitacji Wojtka Marcinkowskiego, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Tagi:
Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika