ZAPROSZENIA, ZAPOWIEDZI

historie łóżkowe

Historie łóżkowe

W Dniu Kobiet, 8 marca o godzinie 16.00 Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza na śląską premierę spektaklu komediowego pt. „Historie łóżkowe” w wykonaniu artystów AVE Teatr. Wystąpią: Beata Zarembianka, Marta Sroka, Kornel Pieńko, Aleksander Janiszewski i Piotr Rybak. Czas trwania spektaklu – 100 minut bez przerwy. Bilety w cenie 55 złotych.

Zajęcia dla maluchów

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza na zajęcia gordonowskie dla rodziców i małych dzieci w wieku 0-2 lata, które odbędą się na sali baletowej SCK we wtorek 3 marca o godzinie 17.00. Bilety w cenie 20 złotych (cena obejmuje 1 dziecko i 1 osobę dorosłą) już do nabycia.

Karaoke w Fitznerze

Zapraszamy na karaoke w piątek 6 marca o godzinie 19.30 . Wstęp wolny! Willa Fitznera SCK.

Duet WIP i kwiatek dla Ewy

SCK Jarzębina zaprasza na koncert miesiąca, podczas którego wystąpi Duet WIP, Andrzej Potępa i Krzysztof Wierzchowski. 8 marca, godzina 17.00. Bilety w cenie 25/20 (seniorzy) zł

Wiosenne warsztaty

Pracownia Plastyczna „Okienko”, działająca przy Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków zaprasza na rodzinne warsztaty artystyczne pt. „Czekamy na wiosnę” w ramach Akademii Aktywnej Rodziny. Warsztaty odbędą się we wtorek 10 marca o godzinie 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika