Zapisy na zajęcia Siemianowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zapisy na zajęcia Siemianowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Siemianowice: Uniwersytet Trzeciego Wieku serdecznie zaprasza do zapisywania się na zajęcia w kolejnym roku akademickim. 

Zapisy odbędą się tak, jak w poprzednich latach, w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Al. Sportowców 3 w godzinach 9.00 – 12.00:

– 23 oraz 24 września – dla słuchaczy uczęszczających już wcześniej na zajęcia,
– 25 września – dla nowych słuchaczy.

Jednocześnie przypominamy, że Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Siemianowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, na ostatnim zebraniu, podjęło decyzję o wznowieniu zajęć w nowym roku akademickim 2020/2021 (z uwagi na epidemię zajęcia w I połowie roku zostały zawieszone, jak we wszystkich tego rodzaju stowarzyszeniach). Od października planowane jest uruchomienie zajęć warsztatowych, które będą prowadzone w małych grupach, natomiast w I semestrze 2020/21 zostaną nadal zawieszone wykłady ze względu na reżim sanitarny (zbyt duża liczba osób w pomieszczeniu zamkniętym).

Poniżej informacja od organizatorów dotycząca zapisów:

” Zapisy odbywać się będą w sali na parterze, a wejście będzie od strony tarasu (prosimy nie wchodzić głównym wejściem do biblioteki). Wpuszczane będą jednocześnie 3 osoby. Obowiązuje reżim sanitarny!! Zakryte usta i nos, własny długopis (!), obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu, zachowanie dystansu społecznego. Każda osoba zobowiązana jest do złożenia Deklaracji Słuchacza z danymi kontaktowymi. Osoby, które nie złożą deklaracji nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Inne stosowne informacje będą zawarte w przygotowanych procedurach.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika