Wkrótce Dzień Kota

dzień kota w siemianowicach slaskich 2020

W Miejskiej Bibliotece Publicznej, Aleja Sportowców 3, czynna jest wystawa obrazów Pauliny Troncik. Przypominamy o niej, gdyż niektóre prace poświęcono kociej tematyce, a już w poniedziałek, 17 lutego, przypada Światowy Dzień Kota. Może to jest więc dobra okazja ażeby odwiedzić naszą książnicę?

Tym bardziej, że właśnie w nadchodzący poniedziałek MBP zaprasza serdecznie na spotkanie miłośników kotów, które odbędzie się w Dniu Kota, czyli 17 lutego o godzinie 17.00 w Bibliotece Centralnej przy al. Sportowców 3.

Prosimy o przyniesienie ze sobą fotografii swoich milusińskich (mogą być w wersji elektronicznej), pamiątek, ulubionych wierszy z motywem kota i wszelkich kocich rozmaitości 😉 Być może szczęście nam dopisze i pojawi się w naszym „kocim świecie” również specjalny gość…

A wszystkich kreatywnych miłośników kociego mruczenia zapraszamy na warsztaty artystyczne „Kocie inspiracje” – 19 lutego o godz. 17:00 (na chwilę obecną brak już wolnych miejsc) oraz 26 lutego o godz. 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy prowadzone są w Czytelni.

Foto – dwie prace Pauliny Troncik

Tagi:
Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika