Ulgowy wstęp na otwarty basen kąpielowy dla dzieci i młodzieży – Pszczelnik, Akcja (upalne) LATO

W upalne dni nie ma lepszego wypoczynku niż pobyt nad wodą. Kąpiemy się oczywiście jednak jedynie tam gdzie nie ma zakazu, a jeszcze lepiej na kąpieliskach strzeżonych.
Siemianowicki basen na Pszczelniku spełnia te kryteria, a nawet obniżył ceny (w niektóre dni) przy zachęcić do odwiedzenia.
Basen kąpielowy – Park „Pszczelnik” jest czynny od 22 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00 – 18.00, w sobotę, niedzielę i święta do 19.00
W dniach 3, 10, 17, 24, 31 lipca, 7, 14, 21, 28 sierpnia (środy), godz. 10.00-18.00 – AKCJA LATO – ulgowy wstęp na otwarty basen kąpielowy dla dzieci i młodzieży szkolnej z Siemianowic Śląskich – 3,00 zł. brutto. Organizator: MOSiR „Pszczelnik”
(UM , fot.: iplywamy.pl)