Tajemniczej nagrody ciąg dalszy…

nagroda dla prezydenta Rafał Piech
nagroda dla prezydenta Rafał Piech

Tydzień temu informowaliśmy o tajemniczej nagrodzie, jaka pochwalił się na prywatnym koncie na Facebook’u Rafał Piech. Tak ten zaszczyt opisał: „Tylko siedmiu Prezydentów, Wójtów, Burmistrzów w Polsce otrzymało to wyróżnienie. Znowu głośno o naszych Siemianowicach. To zasługa całego wspaniałego zespołu w Urzędzie Miasta oraz wszystkich naszych jednostek, dziękuję.”

Co ciekawe jednak do tej pory o tej nagrodzie nie ma żadnej informacji na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Siemianowice. Czy ta nagroda ma więc jakiekolwiek znaczenie, kiedy nawet członkowie „wspaniałego zespołu w Urzędzie Miasta” nie chcą się informacją o nagrodzie podzielić?

Coraz więcej znaków zapytania się wokół tej nagrody pojawia. Oprócz stawianych tydzień temu: ilu prezydentów, burmistrzów i wójtów stanęło w szranki rywalizacji, jakie były kryteria i koszty otrzymania nagrody na które odpowiedzi nadal nie znamy, dzisiaj pytamy o organizatora rywalizacji. Może on będzie otwarty i przyzna czym się kierował przyznając to wyróżnienie „siedmiu Prezydentom, Wójtom, Burmistrzom w Polsce” przy okazji podając listę tejże wyróżnionej siódemki.

Znacznie czytelniejsze jest uhonorowanie Prezydenta Siemianowic Śląskich Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju – nadawanym przez Ministra Obrony Narodowej, w uznaniu za zasługi położone w dziedzinie rozwoju i umacniania obronności Rzeczpospolitej Polskiej. Wprawdzie nie wiemy co rozwinął i co umocnił w naszym mieście Rafał Piech, ale czujemy się bezpieczniejsi. Minister Mariusz Błasiak nie może się mylić!

gag

Foto – Rafał Piech w chwilę po udekorowaniu. (fot. Jacek Dokutowicz UM)

rafał piech po udekorowaniu

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika