Siemianowice: Zaproszenia, zapowiedzi

michałkowicki blues listopad 2020

Kawa przy muzyce odstrasza wirusy

Siemianowickie Centrum Kultury – Willa Fitznera zaprasza w każdy piątek w godzinach 16.00-19.00 na Fitzner Cafe czyli klimatyczne popołudnie przy aromatycznej kawie i muzyce na żywo, prezentowanej przez siemianowickiego artystę – Bohdana Wantułę.

Bilety w cenie 5 złotych do nabycia w kasach SCK, on-line na www.bilety.siemck.pl oraz w Willi Fitznera przed imprezą.

UWAGA!
W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju tzw „żółtej strefy” i możliwością zapełnienia jedynie 25% widowni, na Fitzner Cafe limit miejsc wynosi 20.
Jeśli sytuacja epidemiczna do czasu imprezy zmieni się, liczba miejsc może zostać zwiększona.

VII edycja Michałkowickiego bluesowania

Już po raz siódmy zaprosimy Państwa na spotkanie z śląskim bluesem. W najbliższą sobotę (jeśli wszystko pójdzie dobrze), 7 listopada, na scenie Parku Tradycji pojawi się Śląska Grupa Bluesowa wraz z zespołem towarzyszącym.

Start – godz.18.00. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży/40 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami – Ilość miejsc ograniczona. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, zachowania dystansu społecznego oraz dezynfekcji dłoni.

UWAGA!
W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju tzw „żółtej strefy” i możliwością zapełnienia jedynie 25% widowni, na koncert Michałkowickie Bluesowanie limit miejsc wynosi 40.
Jeśli sytuacja epidemiczna do czasu imprezy zmieni się, liczba miejsc może zostać zwiększona.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika