Siemianowice: Policjanci zadbają o zwierzęta ze schroniska w Chorzowie

Siemianowice: Policjanci zadbają o zwierzęta ze schroniska w Chorzowie

Za nami Światowy Dzień Zwierząt obchodzony 4 października w dzień wspomnienia w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

Siemianowiccy policjanci oraz ich związki zawodowe postanowiły nawiązać współpracę ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie, które gwarantuje nie tylko dach nad głową, ale także opiekę weterynaryjną, jak i ciepłe serce pracowników i wolontariuszy.

Niestety, potrzeby milusińskich przewyższają możliwości finansowe schroniska. Dlatego Funkcjonariusze zorganizują zbiórkę żywności: karmy mokrej Gourmet dla kociąt, karmy suchej i mokrej dla psów i kotów dorosłych, karmy specjalistycznej typu unitary, koców, ubranek i kołnierzy pooperacyjnych.

Każdy chętny może wspomóc tę zaszczytną akcję i przyczynić się do lepszego losu zwierząt. Prosimy o nieprzekazywanie kołder, poduszek oraz zwrócić uwagę na jakość zakupionej karmy. Stawiamy na jakość a nie ilość. Wszystkie wyżej wymienione artykuły można pozostawić w pokoju Zespołu ds. Nieletnich i Patologii.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tą akcję.

Foto – Policjanci z Siemianowic przed chorzowskim schroniskiem dla zwierząt.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika