Siemianowice: Nowy dyskont

siemianowice Nowy dyskont przy ulicy Kapicy

W czwartek (10 września) sieć dyskontów niespożywczych Action, otworzyła przy ul. Kapicy 10B swój market w Siemianowicach. Nowy sklep oferuje klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach.

Action to holenderska marka, która posiada w Polsce już blisko 80 placówek, siemianowicka jest 79 z kolei. To na razie niewiele, zważywszy, że w Europie ma ich w sumie ponad 1600. Oferta dyskontów Action podzielona jest na 14 kategorii, w sumie w sklepie jest ponad 6000 produktów. Tylko jedna trzecia jest częścią standardowego asortymentu, reszta często się zmienia, a każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów.

Sklep jest korzystnie położony, w pobliżu są inne markety, więc można połączyć zakupy różnych branż. Przed sklepem przygotowano parking na 35 samochodów. Z okazji otwarcie nowego marketu Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska powiedział:

– Serdecznie zapraszamy mieszkańców Siemianowic Śląskich do odwiedzania naszego sklepu. Mamy nadzieję, że oferta Action spotka się tu z równie dużym zainteresowaniem, jak w Mysłowicach, Piekarach Śląskich czy Tychach, do których zawitaliśmy w sierpniu. Na lokalizację wybraliśmy dobrze znany lokalnej społeczności obiekt, w którym wcześniej znajdował się inny popularny market. Bliskość osiedli mieszkaniowych, dobry dojazd z niemal każdej części miasta, jak również obecność znanych marek w pobliżu to niewątpliwe atuty tego miejsca.

Firmie życzymy sukcesu a klientom trafionych zakupów.

Tagi:
Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika