Siemianowice Bytków: okradli, pobili i zostali nagrani [SZUKAMY ICH]

Siemianowice Bytków: okradli, pobili i zostali nagrani [SZUKAMY ICH]

25 maja bt. policjanci zostali powiadomieni o tym, że dwóch mężczyzn jadących około godziny 19.00 autobusem linii 50 z kierunku Katowic, w momencie dojeżdżania do przystanku Bytków Osiedle Chemik, zabrało pokrzywdzonemu torbę z kosmetykami, która leżała obok niego na fotelu. Następnie mężczyźni wybiegli z autobusu.

Mężczyzna natychmiast zareagował i wyskoczył z autobusu za nimi. Przy kiosku z pieczywem na ulicy Wróblewskiego zauważył sprawców i powiedział, że chce odzyskać swoją torbę. Wtedy jeden z nich uderzył go kilkakrotnie zadając ciosy pięścią. Pokrzywdzony odniósł obrażenia oraz zostały mu zniszczone okulary. Po tym incydencie sprawcy odeszli. W skradzionej torbie znajdowały się kosmetyki, które mężczyzna kupił w drogerii.

W sprawie tej zostało wszczęte śledztwo. W wyniku przeprowadzonych czynności, kryminalni zabezpieczyli nagranie z monitoringu autobusu linii 50, którym jechał pokrzywdzony i sprawcy. Dzięki temu policjanci wiedzą, jak wyglądają rabusie. Trwają teraz ustalenia ich tożsamości.

Zwracamy się również do Państwa o pomoc w zidentyfikowaniu, kim byli napastnicy. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości obu mężczyzn można kierować mailowo na adres kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl bądź telefonicznie u dyżurnego jednostki 47 85 31 255, 47 85 31 201. Gwarantujemy anonimowość i liczymy na Państwa pomoc.

Siemianowice Bytków - okradli, pobili zostali nagrani 1 okradli, pobili zostali nagrani 2

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika