Poszukiwany wandal

poszukiwany wandal z siemianowic

Liczymy, że dzięki publikacji wizerunku mężczyzny zostanie on rozpoznany i poniesie odpowiedzialność karną za swój czyn.

Policjanci z Siemianowic Śląskich prowadzą dochodzenie w sprawie zniszczenia pojazdu, do którego doszło w dniu 30 marca br. Mężczyzna przy użyciu ostrego przedmiotu zarysował powłokę lakierniczą forda fiesty, który zaparkowany był na ulicy Michałkowickiej. Został na tym przyłapany przez pokrzywdzoną, która zdążyła za pomocą telefonu komórkowego utrwalić jego wizerunek.

Sprawca uciekł, a pokrzywdzona powiadomiła o tym policjantów. Przeprowadzona natychmiast przez mundurowych penetracja terenu za mężczyzną zakończyła się negatywnie.

Śledczy zdecydowali się opublikować zdjęcie sprawcy zrobione podczas ucieczki, licząc na pomoc w ustaleniu jego danych personalnych lub miejsca pobytu. Informacje można przekazywać telefonicznie do dyżurnego siemianowickiej komendy pod numerem telefonu 47 8531 201 lub 47 8531 255 bądź mailowo kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość i liczymy na Państwa pomoc.

Poszukiwany sprawca zniszczenia samochodu to mężczyzna w wieku około 55-60 lat, średniej budowy ciała, wzrost 168 cm, włosy szpakowate, krótkie, na twarzy okulary lecznicze, ubrany był w ciemne dżinsy, beżowy kaszkiet, kurtkę koloru czarnego, buty czarne. Mężczyzna ten ciągnął wózek na zakupy na dwóch kółkach.

poszukiwany wandal z siemianowic poszukiwany wandal z siemianowic

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika