#Polish beauty. Przewodnik piękna dla Polek

#Polish beauty. Przewodnik piękna dla Polek
poradnik naturalnego piękna dla polek

Do Świąt zostało jeszcze dużo czasu, ale już teraz umawiamy się do kosmetyczek. Jeszcze miesiąc, a drogerie zaczną być oblegane przez kobiety chcące podarować sobie kosmetyki. Tak. Kosmetyki to najczęściej wybierane prezenty przez Polaków. Prawda jest jednak taka, że połowa z nich nigdy nie zda egzaminu. Aby dobrać odpowiednią pielęgnację, konieczny jest wywiad. Więc jeśli chcemy kupić komuś krem nawilżający, musimy zastanowić się, czy w ogóle będzie to dobre rozwiązanie.

Marta Krupińska w swojej książce udowodni nam, że często sięgamy po pewne kosmetyki bez uzasadnionej przyczyny. Natomiast odpowiednia pielęgnacja bardzo często jest niedroga i łatwo dostępna. Jeśli więc czujemy, że dana rzecz nie poprawia naszej cery, autorka podpowie nam, dlaczego tak może być. Oprócz tego ten poradnik da nam ogromną wiedzę o odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której nasza skóra będzie mniej problematyczna i piękna.

Warto sięgnąć po ten poradnik już dzisiaj, zwłaszcza jeśli odczuwamy dość dotkliwie regenerację naszego ciała po lecie. Książka pomoże nam również zrozumieć sekret piękna i być może odwieść od kupna kolejnego kosmetycznego bubla. Niezależnie, czy miał być prezentem na gwiazdkę dla kogoś nam bliskiego, czy dla nas samych, książka #Polish beauty nam podpowie i dlatego to propozycja dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika