Pijana matka [ponad 3 promile]

Pijana matka [ponad 3 promile]

Nocny wypad zakończył się dla 41-letniej matki pobytem na izbie wytrzeźwień, natomiast jej 4-letnia córeczka została umieszczona w pogotowiu opiekuńczym.

O awanturujących się na ulicy kobietach mundurowi zostali powiadomieni w środę (10 czerwca) ok. 2.00 w nocy. Gdy przyjechali na miejsce, zastali kłócące się panie. Od 41-latki, która sprawowała opiekę nad córeczką, było czuć mocno alkohol. Policjanci ustalili, że przed chwilą wróciła taksówką z dzieckiem.

Podczas wykonywanych czynności kłótnia kobiet przybierała na sile i nie pomagały stosowane przez policjantów upomnienia. 41-latka została zabrana do komendy, gdzie zbadano jej stan trzeźwości. Okazało się, że ma w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Kobieta trafiła na izbę wytrzeźwień, a jej 4-letnia córeczka znalazła bezpieczną opiekę w pogotowiu opiekuńczym.

O wszystkim został powiadomiony sąd rodzinny, który teraz przyjrzy się, w jaki sposób jest sprawowana opieka na 4-latką – także ze strony ojca, miejmy nadzieje – i podejmie stosowne w tej sprawie decyzje.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika