Pieprzyć to, czyli jak zacząć żyć dla siebie?

pieprzyc to aleksandra

Jak długo jeszcze masz zamiar spełniać oczekiwania innych? Jak długo jeszcze będziesz spychać na dalszy plan to, co dla ciebie ważne i czego naprawdę chcesz? Jak długo jeszcze to, co robisz, będzie zadowalać wszystkich poza tobą? Często słyszymy takie pytania od osób nam życzliwych, czasem zadajemy je sobie sami. Warto poznać więc na nie odpowiedź.

Pomocy w jej znalezieniu udzieli nam Alexandra Reinwarth – niemiecka dziennikarka, która postanowiła powiedzieć: pieprzyć to! I takiej samej odwagi chce nauczyć ciebie. To nie jest kolejny nudny poradnik. To książka, w której autorka opisuje swoje życie. Dzięki niej dowiesz się, jak inaczej można obchodzić się z ludźmi i rzeczami, jak reagować na okoliczności. Nauczysz się, jak z dystansem podchodzić do życia, nie będąc przy tym złośnicą. Rady i doświadczenia autorki wyraźnie podpowiadają: decyduj o tym, czego chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. To twoje życie, twoje decyzje i twoje marzenia. Jeśli ciągle będziesz spełniać cudze oczekiwania, nigdy nie poczujesz prawdziwej radości życia. Pieprzyć to, co myślą inni. Zacznij żyć dla siebie!

Książka adresowana do kobiet warta jest przeczytania przez mężczyzn, bo czyż nie ma nic lepszego jak dowiedzieć się czego pragną kobiety?

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika