Okradał swojego pracodawcę

kajdanki

26-latek został zatrzymany gdy pracodawca powiadomił policjantów o tym, że kradł towar oraz popełniał szereg oszustw. Śledczy udali się na interwencję do jednego z lombardów. Tam okazało się, że podczas remanentu odkryto, że brakuje towaru oraz gotówki na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Podejrzenia od razu padły na pracownika. 26-latek nie ukrywał, że wynosił przedmioty oraz wystawiał fikcyjne faktury i w obecności stróżów prawa przyznał się do tego. W ten sposób pozyskiwał gotówkę, która pozwoliła mu na spłatę długów. Mężczyzna nie był wcześniej karany i jak do tej pory pracodawca nie miał z nim żadnych problemów.

Sprawa jest rozwojowa i wymaga od śledczych wnikliwego przeanalizowania dokumentacji lombardu, aby dokładnie oszacować co zostało skradzione i jakie są straty. Kryminalnym udało się odzyskać złoty łańcuszek, który 26-latek sprzedał w innym lombardzie. Mężczyzna usłyszał zarzut za przestępstwo kradzieży. Pewnym jest, że spotka się jeszcze ze śledczymi i będzie miał uzupełniane zarzuty.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika