Odnaleźć się w miłości [Książka Tygodnia]

Odnaleźć się w miłości [Książka Tygodnia]

„Wszystko da się naprawić” to poradnik inny niż wszystkie. Zbigniew Lew-Starowicz, autor wielu bestsellerów, napisał książkę, która cieszy się nie mniejszą popularnością. Warto wspomnieć, że jest przede wszystkim psychoterapeutą i ekspertem z zakresu seksuologii. Grupa docelowa to ludzie w związkach, którzy być może przeżywają kryzys, albo chcą go uniknąć. Chociaż to jest motywem przewodnim, tak naprawdę ten poradnik nauczy inaczej patrzeć na wszystkie relacje.

Każdy związek przeżywa wzloty i upadki. Czasami zbyt pochopnie decydujemy się na rozwód, rozstanie. Autor niczego nie narzuca, ale pokazuje, że większość relacji można odbudować. Skąd mamy pewność, że nowy związek będzie lepszy, niż poprzedni? Zwłaszcza że życie bywa przewrotne, a ludzie się zmieniają. I przede wszystkim, czy aby na pewno nie zgubiliśmy się gdzieś, a tak naprawdę mocno kochamy? Bardzo wartościowe słowa, zdania, utkną w pamięci na długo i być może naprawdę pozwolą naprawić związek. Poruszane są kwestie finansów, modelu wychowania dzieci, a także bliskości.

Luźna atmosfera udzielająca się podczas czytania tego poradnika jest bardzo ważna. Udowadnia to, że można rozmawiać swobodnie i szczerze na bardzo trudne tematy. Na przykładach z życia wziętych, ale z serdecznością i ze spokojem, autor analizuje każde aspekty. Cała książka ma charakter wywiadu, co na pewno urozmaica formę. Idealna nie tylko dla par w kryzysie, ale dla wszystkich zakochanych.

Aleksandra Broda

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika