Nowa wystawa w Muzeum Miejskim

Nowa wystawa w Muzeum Miejskim

Wystawa INNA PRZESTRZEŃ to przekrojowa wystawa prac Klaudii Laty, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Na wystawie pojawią się prace z zakresu rysunku, malarstwa i obiektu artystycznego. Prezentowane będą efekty poszukiwań artystki w obszarze człowieka w odniesieniu do jego sfery biologicznej i duchowej oraz otaczającej go przestrzeni.

To właśnie ta duchowa przestrzeń jest punktem wspólnym wszystkich realizacji. Próba odpowiedzi na pytanie gdzie jest granica pomiędzy cielesnością/tożsamością/duchowością zamieniła się w próbę stworzenia przestrzeni, w której zarówno twórca jak i odbiorca będą potrafili oddać się kontemplacji trudnych, wymagających, czasem ignorowanych, bądź niezauważanych przestrzeni naszego wnętrza.

Wernisaż wystawy malarstwa Klaudii Laty INNA PRZESTRZEŃ odbędzie się w Muzeum Miejskim (Siemianowice) w piątek (9 października) o godz. 18.00.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia dotyczące imprez, liczba osób uczestniczących w wydarzeniu jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa, pod numer telefonu 513 661 565 w godzinach od 9 00 do 14 00, lub na adres biuro@muzeum.siemianowice.pl – całodobowo.

Foto – W afiszu wykorzystano fragment obrazu Klaudii Laty.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika