Mistrz Śląska wyłoniony

Za nami Mistrzostwa Śląska

Jak co roku, także i w tym sezonie odbyły się na naszym polu Otwarte Mistrzostwa Śląska. Turniej miał przyznaną II kategorię rankingu Polskiego Związku Golfa, co dodatkowo przyciągnęło do nas w ten weekend wielu bardzo dobrych golfistów. Na szczęście w weekend pogoda była dla golfistów wymarzona i zawody były bardzo udane. W szranki stanęło ponad 70 zawodników, w tym sporo pań.

W niedzielę poznaliśmy wyniki dwudniowych zmagań. Mistrzem Śląska na rok 2018 został Mateusz Korzuch, który uzyskał w sumie wynik 156 uderzeń (81, 75), I Wicemistrzem oraz Mistrzem Śląska Seniorów został Jerzy Niemirowicz również z ilością uderzeń 156 (80, 76) – o tytule mistrza zadecydował count back, a II Wicemistrzem został Ernest Młynarski – 157 uderzeń (82, 75).

Wyniki można sprawdzić również na stronie PZG.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na nasze kolejne turnieje. Już w środę Puchar Lata, w sobotę Turniej Par Mieszanych a za 2 tygodnie Puchar Prezesa.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?