Miejsca, gdzie nic nie jest jasne i pewne

Miejsca, gdzie nic nie jest jasne i pewne

Jenny Blackhurst jest brytyjską pisarką, która zyskuje coraz większą popularność i cieszy się fanami na całym świecie. W tej powieści doskonale gra na emocjach i wywołuje u czytelnika skrajne emocje.

Miejsca, gdzie nic nie jest jasne i pewne

Ktoś tu kłamie” to wciągający thriller, którego nie pominą fani dreszczowców. Ta trzymająca w napięciu historia, do ostatniej chwili zaciekawia czytelnika, co sprawia, że czyta się ją jednym tchem.

Kiedy na przyjęciu halloweenowym ginie Ericka Spencer, wśród mieszkańców małego miasteczka wybucha panika. Jednak pewnego dnia na jaw wychodzi fakt, że było to morderstwo z zimną krwią. Ktoś postanawia ujawnić prawdę dotyczącą jej śmierci, ale sposób, w jaki to robi, wywołuje dreszcze u każdego, kto mieszka na osiedlu. Ktoś co tydzień rzuca światło na kolejnego podejrzanego, co sprawia, że wszyscy zaczynają się bać i oceniać. Po drodze na jaw wychodzą mroczne sekrety nie tylko przyjaciół, którzy są rzekomo zamieszani w zbrodnię, ale i innych mieszkańców. Dezorientacja, lęk i chęć poznania prawdy. To wszystko, z czym będziemy zmierzać się wraz z każdą stroną.

Doskonały opis bohaterów, a także ich złożone osobowości to prawdziwe mistrzostwo w tworzeniu napięcia. „Ktoś tu kłamie” trafi w gusta najbardziej wymagających czytelników, którzy od opowieści oczekują nuty niepewności i ciągłego podsycania.

Polecamy wszystkim, którzy chcieliby przenieść się letnimi wieczorami do miejsca, gdzie nic nie jest jasne i pewne.

Aleksandra Broda

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika