Mężczyzna nerwowy coś bardzo

rozbita szyba w siemianowicach

W poniedziałek wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o wybiciu szyby w drzwiach biura podróży. Świadek zeznał, że zrobił to mężczyzna, który kłócił się z kobietą i kilkakrotnie uderzył czymś w szybę, po czym się oddalił w nieznanym kierunku. Podczas wykonywanych ustaleń mundurowi zostali kolejny raz powiadomieni o niszczeniu pojazdów zaparkowanych na pobliskim osiedlu. Tym razem patrol drogówki został skierowany na miejsce.

Zastali tam agresywnego i nietrzeźwego mężczyznę, który był ubrudzony krwią. Na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego, która zabrała 29-latka do szpitala z uwagi na konieczność opatrzenia jego ran. Po udzieleniu niezbędnej pomocy agresywny siemianowiczanin został zatrzymany. Miał w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Został umieszczony w policyjnym areszcie.

Dzisiaj mężczyźnie przedstawiono zarzuty za zniszczenia drzwi oraz samochodu. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany, ponieważ miał trafić do więzienia. Za popełnione przestępstwa groziłoby mu nawet 5 lat wiezienia, lecz z uwagi, iż czyny miały charakter chuligański, będzie go czekała surowsza kara.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika