Jestem tatą! Co naprawdę muszą wiedzieć ojcowie?

Jestem tatą! Co naprawdę muszą wiedzieć ojcowie?

Cały czas pojawiają się nowe propozycje czytelnicze dla młodych mam. Tych, skierowanych ściśle do ojców jest naprawdę niewiele. Dlatego „Jestem tatą! Co naprawdę muszą wiedzieć ojcowie” autorstwa Stefana Maiwalda to książka, obok której nie powinien przejść obojętnie żaden tata.

Ta książka nie jest kolejnym nudnym poradnikiem. Wręcz przeciwnie, czytając, ma się wrażenie, że rozmawia się z naprawdę mądrym, świadomym ojcem. W pełni naturalnie Stefan pokazuje mężczyznom swoją perspektywę rodzicielstwa. Uprzedza, co może spotkać każdego młodego tatę i jak na to można zareagować, a nawet temu zaradzić.

Co najważniejsze, autor opowiada również o błogosławionym stanie, jakim jest ciąża kobiety. Wielu mężczyzn nie jest świadomych tego, jakie zmiany zachodzą w ciele i w duszy przyszłej mamy. A tu nagle pojawia się ktoś, kto z chęcią i w zabawny sposób o tym mówi.

Ta książka budzi zaufanie już na samym początku, kiedy dowiadujemy się, że Maiwald jest ojcem kilkorga dzieci. Tak więc książkę z pewnością można nazwać pamiętnikiem, po przeczytaniu którego, młody ojciec będzie czuł się pewniej i być może zaangażuje się jeszcze bardziej, już w okresie ciąży partnerki.

Idealna na prezent dla przyszłego ojca. Obowiązkowa lektura każdego taty, który potrzebuje męskiego wsparcia. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika