Jeśli zatęsknię … [Książka tygodnia]

Jeśli zatęsknię … [Książka tygodnia]

Życie pisze różne scenariusze, prawda? Czasami pod ciężarem trudno dostrzec Słońce. Nasze życie to księga, pełna wzlotów i upadków. Jednak właśnie te upadku otwierają nam oczy i zaczynamy dostrzegać to, co piękne. Zwłaszcza kiedy znajdziemy miłość swojego życia. No ale, każda miłość ma również swoją historię i swoją drogę do przejścia.

O tym przekonali się główni bohaterzy książki, którzy są dla siebie przyjaciółmi. Chociaż książka ma wiele wątków i odnajdziemy w nich nie tylko sprawy miłosne, to większość historii skupiona jest jednak na Ance i na tym, jak jeden człowiek może sprawić, że życie stanie się piękniejsze. Nie zabraknie również innych sytuacji, które pokażą przyjaźń i mierzenie się ze swoimi słabościami. Co najważniejsze, książka pokazuje, że życie, chociaż jest skomplikowane, to piękne i radosne. Z bohaterami będziemy śmiać się do rozpuku, ale i martwić się o nich i wzruszać dzięki nim.

Książka to prawdziwa dawka emocji, których potrzebujemy. Autorka wykreowała różne postacie i stworzyła tak zaskakujące, chociaż prawdziwe historie, że każdy czytelnik poczuje i wyobrazi sobie to wszystko. Udowodniła tym samym, że polska literatura kobieca ma jeszcze wiele do zaoferowania. Anna Ficner-Ogonowska stworzyła przepiękną i wzruszającą historię, która na pewno długo zostanie w pamięci czytelniczek. Właśnie takich książek potrzebujemy.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika