Jak Cię zobaczą, tak cię wycenią

Jak Cię zobaczą, tak cię wycenią

Siemianowickie Biuro Obsługi Inwestora zachęca przedsiębiorców do wzięcia udziału w darmowym szkoleniu online pod nazwą „Nowoczesna strona www”, które ma przekazać praktyczną i zgodną z najnowszymi trendami wiedzę o wykorzystaniu firmowej strony internetowej w komunikacji z klientami.

Plan spotkania:

– Dlaczego Twój klient nie rozumie co do niego piszesz,

– Jak komunikować wartości, a nie cechy, zalety czy funkcjonalności,

– Narzędzie wsparcia – jak prosto zbudować landing page, który sprzedaje

Spotkanie poprowadzi Mateusz Burczyński – Prezes Zarządu w Time4 Digital firmie budującej narzędzia komunikacji digitalowej dla takich marek jak Porsche, Carrefour, Roche, Castrol i wielu innych w Polsce i na świecie. Jest ekspertem z obszaru wspierania działań sprzedażowych z użyciem nowoczesnych stron www, kierowania ruchu online i konwertowania go w klientów.

Szkolenie organizowane jest na  zlecenie Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, odbędzie się we wtorek, 9 czerwca br. o godzinie 10:00 i potrwa do dwóch godzin. W spotkaniu udział może wziąć maksymalnie 30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem udziału w  webinarium jest wcześniejsza rejestracja, której dokonuje się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego: https://techmine.pl/nowoczesnewww

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy zoom.

Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika