Intrygi, kłamstwa i manipulacje

Ksiązka tygodnia nic o mnie nie wiesz

„Nic o mnie nie wiesz” autorstwa dwóch przyjaciół skrywających się pod pseudonimem E.G. Scott, to thriller psychologiczny, który swoją niebanalną fabułą wciągnie w świat kłamstw, intryg, uzależnień i mrocznych emocji.

Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem wiedzie z pozoru spokojne życie. Tak naprawdę jednak wszystko się wypaliło. Apogeum zostaje osiągnięte, kiedy uzależniona od leków kobieta traci pracę, a firma jej męża upada. Wszystko praktycznie w tym samym czasie. Na jaw wychodzą kolejne sekrety, a do gry wkracza kochanka mężczyzny, u której szukał dowartościowania po finansowym upadku. Zaczyna się pełna niespodziewanych akcji intryga. Czytelnik zostaje przeniesiony do emocji towarzyszącym głównym bohaterom. Co czuje osoba, która osiągnęła szczyt uzależnienia, a jej mąż zaczął ją zdradzać? Co może kierować mężczyzną, który szuka ukojenia w ramionach innej kobiety? No i przede wszystkim – co knuje kochanka? To nie jest miłosny trójkąt. To są intrygi, kłamstwa i manipulacje ze strony trzech ludzi, przeciwko sobie.

Książka, pisana jest prostym językiem wymaga jednak pełnego skupienia. Thriller przenosi czytelnika w dwa czasy. Oprócz tego widzimy świat z perspektywy trzech głównych bohaterów, ale dzięki temu możemy dogłębnie poznać każdego z nich: ich motywy i uczucia.

Można powiedzieć, że jest to ambitne dzieło, które nasyci miłośników prawdziwych thrillerów psychologicznych. Zagadki i zwroty akcji zaskoczą niejednego znawcę tego gatunku, co również jest wielkim plusem. To jedna z tych książek, której zakończenie zszokuje.

Tagi:
Czytaj nas, co wtorek. Powiadamiać Cię e-mailem ?
Powrót do strony głównej, czyli najnowszego wydania naszego Tygodnika